pridaj medzi obľúbené
domovská stránka
Inzeráty
Domov
Vložiť inzerát
Môj profil
Moje inzeráty
Pravidlá
- - - - - - -
Všetky inzeráty
- - - - - - -
Auto-moto
Počítače
Mobilné telefóny
Elektro
Nehnuteľnosti
Nábytok
Šport
Knihy
Oblečenie
Deti
Zvieratá
Dom a záhrada
Služby
Ostatné
Kontakt
Webové odkazy
Inzercia
TOPlist
Advertisement
Vyhľadávanie
Najnovšie inzeráty


 

Ponúkame prácu

Predám
Nový
JaD Family ponuka pracu pre muzov aj zeny za velmi vyhodnych platovych podmienok Miesto prace: Nissens Cachtice Typ pracovnej ponuky:operator montaze jadier ponukany plat:Hlavny prac.pomer=5Eur hod
Zivnost:7Eur hod Napln prace:3zmenna prevadzka alebo 12 hodinove zmeny.Montaz chladicovych jadier,obsluha strojou a zariadeny,dodrziavanie vyrobnych postupov a instrukcii,vyzualna kontrola a meranie vyrabanych komponentov Ine vyhody:Bezplatne ubytovanie v blizkosti pracoviska,stabilna praca pre muzov aj zeny,praca v stabilnej a silnej medzinarodnej strojarskej spolocnosti, zabezpečená doprava plne hradená spoločnosťou zo smeru Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom, Banka, Piešťany, Vrbové a okolité obce Osobnostné predpoklady a zručnosti:samostatnost,dôslednost,spol ahlivost,manualna zrucnost,znalost technickej dokumentacie a merania nutna Charakteristika spolocnosti: Nissens Slovakia, s.r.o je súčasťou dánskej spoločnosti Nissens A/S s takmer 100 ročnou históriou v oblasti strojárstva a je jedným z popredných svetových výrobcov chladiacich zariadení a chladiacich systémov. Svoje výrobné a obchodné spoločnosti a skladovacie priestory prevádzkuje v Európe, Číne a USA, pričom jej výrobky sa predávajú po celom svete. Spoločnosť Nissens je rozdelená na priemyselnú (OEM) a automobilovú divíziu s dôrazom na systém kvality a ochranu životného prostredia a je certifikovaná podľa ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.
Od roku 2005 pôsobí Nissens Slovakia, s.r.o. na Slovensku so sídlom v Čachticiach, kde zamestnáva viac ako 750 zamestnancov. V roku 2016 spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie v rámci SR i do Svitu, kde momentálne zamestnáva cca 75 ľudí. Spoločnosť dáva príležitosť mnohým kvalifikovaným odborníkom zo strojárskej a technickej oblasti, automatizácie, kvality a technológie výrobných procesov, logistiky, manažmentu a iných podporných činností. Adresa spolocnosti:
Nissens Slovakia, s.r.o.
Malinovského 1275
916 21 Čachtice
http://www.nissens.com Kontakt:Lydia Gazova:0940122832
Cena: 1500 €
Dohodou
Kontakt:
Cachtice
0930122832
91621
Cachtice
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kraj: Trenčiansky kraj
Email: miroslav.gregoricka1992@gmail.com

Štvrtok, 19. september 2019

Dnes má meniny Konštantín
Zajtra má meniny Ľuboslava
Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Registrácia
Hračky a nábytok - detský sen
Slovenskooo.sk
 © 2019 E-inzercia