pridaj medzi obľúbené
domovská stránka
Inzeráty
Domov
Vložiť inzerát
Môj profil
Moje inzeráty
Pravidlá
- - - - - - -
Všetky inzeráty
- - - - - - -
Auto-moto
Počítače
Mobilné telefóny
Elektro
Nehnuteľnosti
Nábytok
Šport
Knihy
Oblečenie
Deti
Zvieratá
Dom a záhrada
Služby
Ostatné
Kontakt
Webové odkazy
Inzercia
TOPlist
Advertisement
Vyhľadávanie
Najnovšie inzeráty


 

Pravidlá

Služby portálu e-inzercia.sk sú užívateľom poskytované zadarmo. Prevádzkovateľ služby nenesie zodpovednosť za obsah inzerátov.

 1. Prevádzkovateľ sa zaväzuje, že údaje o používateľoch uchová a použije v súlade s právnym poriadkom Slovenskej republiky, predovšetkým v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
 2. Prevádzkovateľ iba sprostredkováva kontakt medzi predávajúcim a kupujúcim a nepreberá tak žiadne záruky za kvalitu, pôvod, dodanie, odobranie, zaplatenie alebo upotrebiteľnosť ponúkaných vecí.
 3. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za zneužitie osobných dát užívateľa uvedených v inzeráte, alebo získaných nelegálnym preniknutím do systému stránok treťou osobou.
 4. Prevádzkovateľ nezodpovedá za činnosť užívateľov ani za spôsob akým služby využívajú. Správca nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné zneužitie služieb serveru užívateľmi či tretími osobami.
 5. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré by užívateľom alebo tretím osobám priamo, nepriamo či náhodne vznikli v dôsledku nebo v súvislosti s využívaním služieb. Nezodpovedá za škody, ktoré by užívateľom alebo tretím osobám vznikli v dôsledku nemožnosti využívania služieb alebo v priamej či nepriamej súvislosti s touto skutočnosťou.
 6. Inzerát sa bude bezplatne zobrazovať po dobu najmenej 60 dní. Po uplynutí tejto lehoty bude inzerát vymazaný a používateľ bude o jeho vymazaní e-mailom informovaný 7 dní vopred.
 7. Na stránke je zakázané uverejňovať vulgárne výrazy a urážlivé výroky, ktoré sú v rozpore so všeobecnou slušnosťou a zákonmi Slovenskej Republiky.
 8. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmazať inzeráty, ktoré sú podľa jeho názoru v rozpore so zákonmi, slušnými mravmi alebo sú inak nevhodné pre uverejnenie a právo znemožniť prístup užívateľom, ktorí sa zachovali vyššie uvedeným spôsobom.
 9. Je zakázané uverejňovať reklamu firmám a je zakázané robiť reklamu konkurencii, webovských stránkach rovnako zameraným ako e-inzercia.sk.
 10. Používateľ súhlasí s tým, že prevádzkovateľ je v zmysle príslušných zákonov oprávnený zasielať mu e-mailové správy obsahujúce novinky a informácie súvisiace s prevádzkou servera.
 11. Na portály je zakázané:
- zadávať nadpis inzerátu vo forme www stránky
- uverejňovať inzeráty typu lacného zárobku a práce z domu
- uverejňovať inzeráty rýchleho chudnutia
- uverejňovať ten istý inzerát viac krát
 1. Tieto pravidlá nadobúdajú platnosť dňom ich zverejnenia.

 


Utorok, 18. január 2022

Dnes má meniny Bohdana
Zajtra má meniny Drahomíra
Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Registrácia
Hračky a nábytok - detský sen
Slovenskooo.sk
 © 2022 E-inzercia