pridaj medzi obľúbené
domovská stránka
Inzeráty
Domov
Vložiť inzerát
Môj profil
Moje inzeráty
Pravidlá
- - - - - - -
Všetky inzeráty
- - - - - - -
Auto-moto
Počítače
Mobilné telefóny
Elektro
Nehnuteľnosti
Nábytok
Šport
Knihy
Oblečenie
Deti
Zvieratá
Dom a záhrada
Služby
Ostatné
Kontakt
Webové odkazy
Inzercia
TOPlist
Advertisement
Vyhľadávanie
Najnovšie inzeráty


 

Piškót&Puding - dvaja nádherní kocúri s orientálnymi črtami

Prenajmem
Super
Ponúkam na adopciu 2 krásnych mladých kocúrikov.
Nestrácajú domov, ani im nehrozí vyhodenie, ale sú veľmi spoločenskí a to je teraz problém, keďže majiteľka je dlhodobo preč (pracovne) a jej priateľ začal chodiť často na služobné cesty. Dôsledkom je, že mačiaci sú smutní, nevymaznaní a kvôli tomu začínajú byť nervózni a hluční.
Majiteľka si však nevie predstaviť sa s nimi úplne rozlúčiť a je možné, že sa jej situácia v horizonte 3 rokov zmení, preto sa snažím hľadať im domov aspoň na túto dobu (nebráni sa ani úplnej adopcii, ak by ste si ich príliš obľúbili).

Piškót a Puding sú čisto interiérové mačky. Nádherní, veľkí kocúri s orientálnymi črtmi. Bodkovaní tigríci (black spotted tabby). "Orientálne črty" sa ukázali aj v povahe - veľmi sa na ľudí naviazali.

Obaja sú veľmi prítulní (veľmi je slabé slovo), nie sú schopní pokúsat či poškriabať človeka, ani keď ich provokujete, či brániť sa, keď ich beriete na ruky. Proste obrovskí plyšáci (5.5 kg). Keď si človek ľahne na gauč, okamžite ho obkolesia a priľahnú. Treba si dávať pozor, aby ste pri mačacej puse od nich nedostali otras mozgu (fakt to bolí, keď človek nastaví zlú časť tváre :-) ).

Sú to súrodenci (nar. 14.3.2014), nemali nikdy žiadne zdravotné problémy (kvalitný pouličný genofond ;-)
Sú kastrovaní, odčervení a boli nedávno očkovaní.
Keďže sú takí prítulní a neútoční, sú vhodní aj k deťom. S novými ľuďmi sú okamžite kamoši. S inými mačkami sa znášali dobre. So psíkmi neviem, ako vychádzajú, ale môj odhad je, že by to dali.

Majiteľka je otvorená aj možnosti im v novom domove prispievať na krmivo a podstielku (free cats!) a chce, aby ostala možnosť ich navštevovať. Podstatné je, aby mali spoločnosť, koho túliť, a na kom nechávať chlpy.
Adopčná zmluva samozrejmosťou.

Ohľadom info volajte/píšte (ak nedvíham, zavolám späť)
Nachádzajú sa v Bratislave.
Cena:
Nerozhoduje
Kontakt:
Sandra Kabátová
0915436647

Bratislava
Okres: Bratislava IV
Kraj: Bratislavský kraj
Email: sendi.coco@gmail.com
Piškót&Puding - dvaja nádherní kocúri s orientálnymi črtamiPiškót&Puding - dvaja nádherní kocúri s orientálnymi črtamiPiškót&Puding - dvaja nádherní kocúri s orientálnymi črtamiPiškót&Puding - dvaja nádherní kocúri s orientálnymi črtamiPiškót&Puding - dvaja nádherní kocúri s orientálnymi črtami

Pondelok, 21. január 2019

Dnes má meniny Vincent
Zajtra má meniny Zora
Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Registrácia
Hračky a nábytok - detský sen
Slovenskooo.sk
 © 2019 E-inzercia